Trwa wczytywanie produktów

O firmie

FotoFantazja.pl to rodzinna i ekologiczna drukarnia cyfrowa położona w malowniczej Dolinie Baryczy. Powstała, aby profesjonalne wykonanie i wykończenie artykułów fotograficznych oraz poligraficznych, mogły mieć zastosowanie w produktach dostępnych dla każdego.

Nasza strona jest wesoła i kolorowa - to nie jest przypadkowe - taka jest nasza praca i takie są nasze produkty. Cała gama Foto Gadżetów powstaje za pomocą techniki termosublimacji, co przy odpowiednim doświadczeniu i wiedzy jak postępować z kolorem  - pozwala uzyskać upominki o niespotykanym dotąd nasyceniu i żywości barw, a do tego są one niezrównanie trwałe.

Przy produkcji drukarni internetowej - korzystamy tylko z ciężkich i profesjonalnych maszyn. Sercem druku jest Canon ImagePRESS C650, do wykańczania używamy introligatorskich maszyn finlandzkiej firmy FASTBIND. Niezależnie od wielkości nakładu każde zlecenie jest traktowane tak samo poważnie, zawsze staramy się jak najlepiej wykorzystać ogromny potencjał druku i wykonać wydruki z fotograficzną jakością i niezastąpioną precyzją.

Kreator online pozwoli ci dowolnie zaaranżować każdy z dostępnych produktów, swoje zdjęcia możesz dowolnie zmieniać i edytować, dodać tła, ozdobniki lub dowolny tekst w dowolnym miejscu, masz możliwość edycji tekstu - wybór rodzaju, wielkości, koloru czcionki.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie!